/Yangiliklar/14-yanvar – Vatan himoyachilari kuni
O’zbekiston Respublikasi Tadbirkorlik faoliyatini qo’llab-quvvatlash Davlat jamg’armasi jamoasi O‘zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari tashkil etilganining 29 yilligi va 14 yanvar – Vatan himoyachilari kuni munosabati bilan barcha yurtdoshlarimizni chin yurakdan tabriklaydi.
Aynan sizlarning yerda va ko‘kda, suvda va quruqlikda olib borayotgan mardona xizmatlaringiz tufayli osmonimiz musaffo, bolalarimiz, mo‘’tabar onalarimiz, keksalarimiz xotirjam yashamoqda, yurtimiz obod, xalqimiz hayoti farovon bo‘lmoqda.
O‘z hayotini Vatan himoyasidek ulug‘ ishga bag‘ishlab, g‘oyat mas’uliyatli va olijanob vazifani sharaf bilan ado etib kelayotgan mard va jasur, el-yurtga sadoqatli harbiylarimizga chuqur minnatdorchilik bildiramiz.
Ayni paytda o‘z farzandlarini – Qurolli Kuchlarimizning askar va ofitserlarini Alpomishdek botir, chinakam vatanparvar insonlar etib tarbiyalagan barcha ota-onalarga, harbiylarimiz bilan hayot quvonchi va tashvishlarini doimo baham ko‘rib kelayotgan ularning rafiqalari va oila a’zolariga tashakkur bildiramiz.
Tinchligimizga ko‘z tegmasin!
Osmonimiz hamisha musaffo bo‘lsin!
Hurmat bilan, O’zbekiston Respublikasi Tadbirkorlik faoliyatini qo’llab-quvvatlash Davlat jamg’armasi jamoasi.

/Новости/14 января-День защитников Родины!
Коллектив Государственного фонда поддержки предпринимательской деятельности Республики Узбекистан поздравляет всех наших соотечественников с 29-летием Вооруженных Сил Республики Узбекистан и 14 января – Днём защитника Родины!
Благодаря вашему мужественному служению на земле, в небе и на воде — наше небо чистое, наши дети, родители и старшее поколение живут в мире и процветании.
Мы выражаем глубокую благодарность нашим храбрым и отважным воинам, которые посвятили свою жизнь великому делу, благородной и почётной миссии — защите Родины!
Мы также хотели бы поблагодарить всех родителей, которые воспитывали своих детей — солдат и офицеров Вооруженных сил, как смелых и настоящих патриотов. Мы говорим слова благодарности их женам и членам семей , которые разделяют все радости и заботы с нашими военными.