/Yangiliklar/O’zbekiston Respublikasi Tadbirkorlik faoliyatini qo’llab-quvvatlash davlat jamg’armasi «Tenge Bank» ATB bilan bosh kelishuv imzoladi
30.11.2020 - 17:04 1906
O’zbekiston Respublikasi Tadbirkorlik faoliyatini qo’llab-quvvatlash davlat jamg’armasi «Tenge Bank» ATB bilan bosh kelishuv imzoladi
O’zbekiston Respublikasi Tadbirkorlik faoliyatini qo’llab-quvvatlash davlat jamg’armasi va «Tenge Bank» ATB o’rtasidagi kelishuv bank va kichik biznes uchun imkoniyatlar yaratadi.
O’zbekiston Respublikasi Tadbirkorlik faoliyatini qo’llab-quvvatlash davlat jamg’armasi va «Tenge Bank» ATB o’rtasida bosh kelishuv imzolandi. Ushbu tadbir mamlakatda bank va kichik biznes uchun yangi rivojlanish imkoniyatlarini yaratadigan boshlang’ich nuqta bo’ladi.

/Новости/Государственный фонд поддержки предпринимательской деятельности Республики Узбекистан подписал генеральное соглашение с АКБ «Tenge Bank»
30.11.2020 - 17:04 2084
Государственный фонд поддержки предпринимательской деятельности Республики Узбекистан подписал генеральное соглашение с АКБ «Tenge Bank»
Соглашение между Государственным фондом поддержки предпринимательской деятельности Республики Узбекистан и АКБ «Tenge Bank» создаст возможности для банка и малого бизнеса.
Между Государственным фондом поддержки предпринимательской деятельности Республики Узбекистан и АКБ «Tenge Bank» было подписано генеральное соглашение. Это событие станет отправной точкой, которая создаст новые возможности развития как для банка, так и для малого бизнеса в стране.